Апаратна нарада, 25.05.2020 р.

by hostwx

Апаратна нарада

25 травня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу Бородянської селищної ОТГ, т.в.о.  старост сіл, керівників комунальних підприємств БСР.

Відкриваючи засідання, очільник громади привітав присутніх із тим, що в Україні  поступово пом’якшуються карантинні обмеження, та подякував за належну згуртовану і ефективну роботу.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла на нараді, що в освітніх закладах розпочався завершальний тиждень 2019-2020 навчального року. З 1 червня випускники матимуть змогу відвідати консультації з підготовки до ЗНО, яке буде з 25 червня. Натепер також розпочато підготовку до проведення на базі Бородянського академічного ліцею та Бородянського спеціалізованого закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів пробного та основного ЗНО. Олександр Сахарук у виступі зазначив, що потрібно розпочинати відновлення роботи дитсадків, для чого закупити засоби індивідуального захисту, безконтактні термометри та інш. Комунальні підприємства БСР повинні надати послуги з теплопостачання, таким чином забезпечивши в групах відповідний тепловий режим. Батьки мають бути поінформовані, що для допуску дитини у заклад потрібно пройти медичне обстеження у сімейного лікаря.

В ході засідання також обговорено будівництво стадіону в селі Пилиповичі та майданчика для занять воркаутом у Новому Заліссі, питання благоустрою та прибирання сміття, заміну труб у ЦРЛ, підготовку до чергової сесії та роботу закладів культури в рамках карантину.

На завершення наради селищний голова Олександр Сахарук анонсував проведення 26 травня комісії ТБ та НС, яка розгляне пом’якшення карантинних обмежень, зокрема, відновлення роботи дитячих садків та транспорту в межах Бородянської ОТГ. Він також зупинився на питанні відзначення 1 червня Міжнародного дня захисту дітей. Оскільки проведення масових заходів залишається за рішенням КМУ під забороною, то вирішено акумулювати інформацію щодо багатодітних та соціально незахищених сімей і у взаємодії з Центром СПРН «Довір’я» та волонтерами привітати дітей цих родин зі святом приємними подарунками. 

Читати також