Апаратна нарада

by hostwx

4 січня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі представників старостинських округів, керівників комунальних організацій та структурних підрозділів ради.

Відкриваючи засідання, очільник громади зупинився на календарному плані роботи на тиждень, окремо зупинившись на засіданні постійних комісій та другому пленарному засіданні другої сесії, яке заплановано на 6 січня. Протягом наради найбільшу увагу було приділено обговоренню юридичних та організаційних аспектів упорядкування нових старостинських округів Бородянської ОТГ. Крім цього, Олександром Сахаруком надано ряд доручень стосовно проекту реконструкції першого поверху будівлі райдержадміністрації під ЦНАП, щодо готовності комунальних служб до погіршення погодних умов, щодо участі громади в обласних програмах капітального будівництва та інш.

Завідувач сектором соціального захисту Наталія Шапаренко доповіла на нараді про хід реорганізації надання послуг у старостинських округах, які незабаром будуть виключно в електронному вигляді в програмі «Соціальна громада». Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська поінформувала, що на 5 січня на  14 год. в палаці культури імені Тараса Шевченка заплановано велику розважальну програму для дітей за участі вихованців музичної школи, а о 17 год. в малому залі ансамбль «Калина» презентує Різдвяний диво-вечір.

На завершення наради Олександр Сахарук зазначив, що старости округів на другому пленарному засіданні другої сесії мають скласти присягу і приступити до роботи в повному обсязі, її буде чимало, насамперед, мова йде про їхнє бачення розвитку кожного населеного пункту, наповнення бюджету, вирішення нагальних соціальних питань, тощо. 

Читати також