Апаратна нарада

by hostwx

14 грудня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради. Відкриваючи засідання, він зупинився на роботі комунальних служб з ліквідації наслідків складних погодних умов. Очільник громади подякував усім дотичним службам та меценатам за допомогу, водночас висловив критичні зауваження керівникам закладів культури та освіти, чиї технічні працівники не спрацювали належним чином. Комунальними службами фізично неможливо стовідсотково все посипати піщано-сольовою сумішшю, тоді як кожен заклад має свою визначену територію, щодо благоустрою якої безпосередній керівник несе відповідальність. 

Керуюча справами виконкому Олена Блащук повідомила, що наразі значну увагу приділено реорганізації чотирьох сільських рад, які приєднались до громади. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук поінформувала, що натепер на дистанційному навчанні учні Бородянської школи № 1 та Нового Корогоду, новорічні подарунки дітям уже надходять до дитсадків та шкіл громади. Завідувач сектором місцевого розвитку Юлія Самсонова доповіла про завершення підготовки проекту програми соціально-економічного розвитку Бородянської ОТГ на 2021 рік. 

На нараді також обговорено планування роботи постійних комісій ради восьмого скликання, підготовку до затвердження на бюджетній комісії соціально важливих програм, ремонт вуличного освітлення в ряді населених пунктів, тощо. Як підкреслив Олександр Сахарук, у пріоритеті на 2021 рік  питання медицини, освіти і благоустрою.

На завершення наради анонсовано відкриття в Бородянці на площі імені Тараса Шевченка Новорічної ялинки, яке відбудеться 18 грудня о 16 год. 

Читати також