Апаратна нарада

by hostwx

23 листопада Бородянський селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керуючої справами Олени Блащук, керівників структурних підрозділів, комунальних організацій та підприємств, в.о. старост сіл.

Відкриваючи нараду, очільник громади зупинився на огляді ситуації зі захворюваністю на коронавірус та наголосив, що всі мають ставитись до цього серйозно та відповідально. Протягом суботи-неділі представниками поліції проведено рейди та складено адмінпротоколи на порушників карантинних вимог, тоді як з 21 листопада діють законодавчі норми щодо порушників маскового режиму. Окремо Олександр Сахарук зупинився на підготовці до першої урочистої сесії VIII скликання, орієнтовно її заплановано на 26-27 листопада.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла на засіданні, що всі групи в дитсадках наразі працюють в штатному режимі, у школах 6 класів навчаються дистанційно, 187 учнів знаходяться на самоізоляції. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська винесла на обговорення питання облаштування до Різдвяних свят льодового майданчику. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський поінформував, що протягом 2020 року працевлаштовано 661 людину, натепер 381 особа стоїть на обліку, також він акцентував увагу присутніх на дотриманні законодавства при вивільненні/звільненні  працівників.

Завідувач сектором з питань соціального захисту Наталія Шапаренко повідомила щодо завершення перерахування субсидій за листопад місяць та порадила громадянам перейти на отримання коштів у банківських структурах. Начальник служби (відділу) у справах дітей Тетяна Вишняк доповіла про спільний з ювенальною поліцією рейд по селах та підготовку на наступні 5 років програми «Назустріч дітям», з оздоровлення дітей та інш. 

На нараді також обговорено питання готовності до прибирання снігу в старостинських округах, профілактику злочинності серед дітей та молоді, роботу диспетчерської служби Київобленерго, проблематику надання послуг Укрпоштою. 

 

Читати також