Апаратна нарада

by hostwx

16 листопада селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу, в.о. старост сіл, керівників комунальних підприємств Бородянської селищної ОТГ. Темами обговорення цього дня були впровадження в Україні карантину вихідного дня, дотримання санітарно-епідеміологічних норм у структурних підрозділах, закладах освіти і культури, готовність до надзвичайних погодних умов узимку, благоустрій сіл.

У своєму виступі Олександр Сахарук зазначив, що в бюджеті ОТГ на 2021 рік найбільше уваги буде приділено галузі охорони здоров’я. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук поінформувала щодо рівня захворюваності в дитсадках і школах громади, загалом 3 класи натепер на карантині. Завідувач сектором місцевого розвитку Юлія Самсонова зупинилась на питанні розробки Програми соціально-економічного розвитку Бородянської ОТГ на 2021 рік. Коментуючи її виступ, Олександр Сахарук підкреслив, що потрібно керуватися державницьким підходом, аби Стратегія громади відповідала загальній Стратегії розвитку Київській області. Крім цього, він звернув увагу на те, що до Стратегії розвитку Бородянської селищної ОТГ на 2020-2025 рр. мають бути внесені зміни, що стосуються доприєднаних 4 старостинських округів.

На засіданні також виступила начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська, яка доповіла, що до Дня Гідності та Свободи 20 листопада о 10 год. відбудеться символічне покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзарю на площі імені Тараса Шевченка в Бородянці

.

Читати також