Апаратна нарада

by hostwx

9 листопада селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу, в.о. старост сіл, керівників комунальних підприємств Бородянської селищної ОТГ. У ході наради обговорено завершення виборчого процесу, підготовку до першої установчої сесії нової каденції, санітарно-епідеміологічну ситуацію в межах громади, хід опалювального сезону, благоустрій сіл, надання соціальних послуг та інш.

Керуюча справами Олена Блащук у своєму виступі зупинилась на питаннях кадрових змін у зв’язку з приєднанням до Бородянської ОТГ 4 сільських рад (Майданівської, Загальцівської, Небратської та Качалівської).

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук поінформувала, що заклади освіти працюють у звичному режимі, окрім двох груп дитсадка «Пилипко» та 10 класу школи № 1 в Бородянці, які закрито на карантин. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська повідомила щодо підготовки до відзначення Дня Революції Гідності та прийдешніх новорічних свят. Що стосується Дня Бородянки, то, як зазначив Олександр Сахарук, з цієї нагоди  відбудеться служба в храмах, щорічний традиційний Кубок мера з футболу і творчий онлайн-конкурс, який пройде під егідою Центру дитячої та юнацької творчості.  

Читати також