Апаратна нарада

by hostwx

2 листопада Бородянський селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керуючої справами Олени Блащук, керівників структурних підрозділів, в.о. старост сіл.

Відкриваючи нараду, очільник громади акцентував увагу присутніх на таких питаннях як ситуація зі захворюваністю громадян, хід опалювального сезону 2020-2021 років в комунальних установах та житловому секторі, надання послуг ПрАТ «Київобленерго» та інш. У своєму виступі Олександр Сахарук закликав виважено проводити з людьми роз’яснювальну роботу щодо захворювання на коронавірус, дотримуючись всіх санітарно-епідеміологічних норм безпеки. Натепер усі заклади освіти ОТГ після канікул відновили свою роботу, школи та дитсадки забезпечено засобами індивідуального захисту.

Головний бухгалтер Олена Патока поінформувала щодо початку інвентаризації майна всіх старостинських округів громади. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська анонсувала урочистий захід до Дня працівників культури, який відбудеться 6 листопада в малому залі палацу культури імені Тараса Шевченка та винесла на обговорення формат проведення інших державних і місцевих свят, які відзначатимуться до кінця року. 

В ході наради також обговорено питання благоустрою, вивезення сміття, опрацювання схеми транспортного сполучення в межах Бородянської ОТГ, роботу архіву, впровадження в усіх старостинських округах програми «Соціальна громада», тощо.

 

Читати також