Апаратна нарада

by hostwx

13 липня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду, на якій були присутні керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств та в.о. старост сіл Бородянської селищної ОТГ. Ним заслухано інформацію щодо нагальних питань, які потребують вирішення, та є соціально важливими. Так, начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла про хід ЗНО, завершення встановлення в школах енергозберігаючих вікон, роботу дитсадків, початок ремонтних робіт в електромережі та водовідведенні в школи № 1 у Бородянці. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська поінформувала щодо переїзду дитячої бібліотеки та активної участі художніх колективів громади в онлайн-конкурсах та фестивалях різного рівня. Начальник КП «Бородянське УЖКГ» Юрій Патока повідомив щодо робіт із благоустрою, поточного ремонту освітлення у під’їздах багатоповерхових житлових будинків, кадрової проблематики на підприємстві. 

На засіданні також обговорено підготовку до чергової сесії селищної ради, що відбудеться 30 липня, встановлення в декількох селах обмежувачів швидкості руху на дорогах, ремонт водогону в Новому Заліссі, роботу з неповнолітніми служби у справах дітей, належну співпрацю з підприємцями щодо сплати податків, тощо.

В ході наради очільник громади Олександр Сахарук також анонсував свій об’їзд старостинських округів, який надасть можливість безпосередньо на місцях у прямому спілкуванні узагальнити існуючі проблеми та напрацювати шляхи їх можливого вирішення. 

Читати також