Апаратна нарада

by hostwx

5 жовтня заступник селищного голови Анатолій Федоренко провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу, в.о. старост сіл та керівників комунальних підприємств Бородянської селищної ОТГ.

У ході наради обговорено питання благоустрою в старостинських округах, підготовку виборчих дільниць у селах та Бородянці до місцевих виборів 25 жовтня. Наразі на місцях існують проблемні питання щодо належного рівня напруги в електромережах, руйнування шляхів важковаговою технікою аграріїв, надання послуг Укрпоштою.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук на засіданні запропонувала скликати комісію ТЕБ та НС за участі керівництва первинної ланки медицини, оскільки опрацювання тестів ПЦР затягується в часі. Нею також поінформовано, що в Бородянському академічному ліцеї розпочато монтаж системи протипожежної безпеки. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська повідомила, що натепер уже готові до публікації відеоматеріали етнофестивалю «Дерево роду», фільм складається з трьох частин. Директор КО «Благоустрій-Бородянка» Юрій Патока зупинився на питанні матеріально-технічного забезпечення проведення місцевих виборів та інш.

Читати також