Апаратна нарада

by hostwx

28 вересня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі в.о. старост сіл, керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Бородянської селищної ОТГ. 

У виступі на засіданні начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла  щодо завершення декількох ремонтних робіт, зазначила, що в умовах карантинних обмежень  наразі всі заклади освіти громади працюють у звичному режимі, та звернулась до т.в.о. старост сіл із закликом про співпрацю в інформаційному полі. Начальник відділу фінансів Олена Григораш зосередила увагу присутніх на підготовці бюджету ОТГ на 2021 рік.   

Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська  повідомила, що 33 художніх колективи цьогоріч узяли участь у Першому відкритому регіональному етнофестивалі «Дерево роду», натепер триває монтаж відеоматеріалів. Також вона анонсувала, що 30 вересня об 11 год. у  малому залі Палацу культури імені Тараса Шевченка відбудуться урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек. На нараді також обговорено нагальні питання життєдіяльності старостинських округів громади.

Підсумовуючи обговорення, Олександр Сахарук анонсував початок опалювального сезону в дитсадках і школах Бородянської ОТГ з 5 жовтня, наголосив на підготовці виборчих дільниць у селах, доручив належним чином організувати відзначення Дня захисника України. Очільник громади також окремо зупинився на роботі сільських поштових відділень, зокрема, в Шибеному, Дмитрівці та інших, ним ініційовано звернення щодо цього до керівництва Укрпошти, та доручив підготувати листа до Київської облдержадміністрації щодо облаштування ЦНАПу на І поверсі адмінбудівлі райдержадміністрації.

Читати також