Апаратна нарада

by hostwx

21 вересня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу Бородянської селищної ОТГ, т.в.о.  старост сіл, керівників комунальних підприємств БСР.

Відкриваючи засідання, очільник громади повідомив щодо призначення нової голови Бородянської райдержадміністрації Аліни Бурдак, представлення якої відбулось минулої п’ятниці.

На засіданні розглянуто нагальні питання галузі освіти, соціального захисту, роботу Укрпошти в селах ОТГ. Як зазначила начальник відділу освіти Тетяна Кравчук, дотримання санітарних норм у закладах тримається на постійному контролі, наразі триває формування пропозицій до бюджету на 2021 рік, на 1 жовтня заплановано проведення урочистого відзначення Дня вчителя. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська у виступі підкреслила, що на участь в онлайн-етнофестивалі «Дерево роду», який цьогоріч переформатовано в регіональний, надійшло 26 заявок від колективів з усієї України. Завідувач сектором соціального захисту Наталія Шапаренко поінформувала, що в старостинських округах розпочато впровадження сучасної  комп’ютерної програми «Соціальна громада», завдяки якій отримання громадянами послуг стане швидшим і якіснішим.

Узагальнюючи виступи, голова Бородянської селищної ОТГ Олександр Сахарук підкреслив, що натепер головними завданнями самоврядної влади є належне забезпечення проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, забезпечення якісного освітнього процесу та підготовки до чергового   опалювального сезону об’єктів соціального, комунального та житлового сектору.

Читати також