Апаратна нарада, 06.07.2020

by hostwx

6 липня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу селищної ради,  в.о. старост сіл, керівників комунальних установ Бородянської селищної ОТГ.

Тривалим на засіданні стало обговорення питань освітянської галузі, яку  очолює Тетяна Кравчук. Так, мова йшла про завершення будівництва стадіону зі штучним покриттям у Пилиповичах, початок монтажу майданчика для занять воркаутом у Новому Заліссі, відкриття якого заплановано на 25 липня, оголошення конкурсів на посади директорів двох шкіл, придбання для дитсадків засобів індивідуального захисту. Крім цього, начальник відділу освіти повідомила, що дитсадки працюють у звичному режимі з дотриманням карантинних обмежень, всіх учасників ЗНО довезено до навчальних закладів шкільними автобусами і це дуже позитивно сприйнято спільнотою, та роз’яснила, що цьогорічне завершення навчального року відбувається без традиційних урочистостей та випускних балів, оскільки заборонено масові заходи.

У подальшому в.о. старост доповіли, зокрема,  щодо потреби в обрізці аварійних дерев, порядку на кладовищах, заміні стовпів, ремонті в освітніх закладах, тощо. Заступник селищного голови Ольга Михальова поінформувала, що в старостинських округах нагальним є придбання більш потужної комп’ютерної техніки для надання громадянам соціальних послуг у відповідності з вимогами Мінсоцполітики.  

Наостанок очільник громади Олександр Сахарук анонсував об’їзд сіл з 13 по 17 липня.

Читати також