26 листопада 2016 р. – день пам’яті жертв голодомору в Україні у 1932-1933-х роках

by hostwx

26 листопада 2016 р. – день пам’яті жертв голодомору в Україні у 1932-1933-х роках.

Сьогодні вшанували пам’ять dsc_3524покладанням квітів та поминальних свічок до пам’ятника Жертв голодомору 30-х років, на площі смт Бородянка голови та представники Бородянської селищної ради, Бородянської районної ради, Бородянської державної адміністрації, представники державних служб, установ, громада Бородянщини. Поминальну панахиду по жертвам голодомору провів настоятель Української Православної Церкви Київського патріархату, парафії Різдва Пресвятої Бог
ородиці протоієрей Дмитро Кошка.

Колись навіть згадка про нечуваний в історії людства голодомор в Україні 1932-1933 роках оголошувалася злісним наклепом на радянську дійсність. Та сьогодні ми уже знаємо: голодомор був на перед спланований та штучно створений. Це був геноцид. Перед очима цілого світу українське селянство вимирало селами й районами. Вбивали цілий народ, лише за те, що вони були українцями. Народ, який ніколи нікого не гнобив, зроду- віку займався хліборобством, мав лагідну душу та найзадушевнішу в світі пісню.

Називають різні числа жертв голоду, одні дослідники говорять про 7-8 мільйонів чоловік, інші – про 15 мільйонів осіб. Ця страхітлива за своїми намірами й масштабами акція більшовизму – вікова трагедія української нації. Про неї повинен знати весь світ, нинішні і прийдешні покоління. Голодомор вбив, але не зламав український народ, не змусив зрадити своє націоналістичне «Я».

26 листопада о 16:00 загальнонаціональна хвилина мовчання, запаліть свічку пам’яті жертв голодомору разом з українцями та усім світом.

Головна стела Монументу жертвам Голодомору в Україні 1932-33 років

Головна стела Монументу жертвам Голодомору в Україні 1932-33 років

Пам'ятник жертвам голодомору "Три колоски" в м. Києві

Пам’ятник жертвам голодомору “Три колоски” в м. Києві

Читати також