12 бригада спеціального призначення “Азов” Національної гвардії України оголосила набір добровольців через свої рекрутингові центри

by Redaktor
300x300

Якщо ти свідомо вирішив приєднатись, наважився вийти на цей непростий шлях, або прийняв рішення перевестись до лав «Азову» перш за все тобі потрібно заповнити анкету на сайті.

Після заповнення анкети з тобою зв’яжеться представник нашого кол-центру, який уточнить необхідні деталі та визначить час та місце співбесіди (або запропонує пройти співбесіду онлайн). У зручний для тебе час потрібно прибути на співбесіду до рекрутингового центру та, у разі успішного проходження, подати необхідні документи. Скористайся співбесідою, аби впевнитись у своєму рішенні. Постав рекрутеру всі питання стосовно служби, які тебе хвилюють.

Після завершення співбесіди рекрутер повідомить коли буде відправка в частину. У визначений день необхідно прибути на збір рекрутів для відправки до військової частини, де ти отримаєш базове речове забезпечення і підпишеш документи про проходження служби. Після оформлення на тебе чекатиме базовий курс бойової підготовки, який триває орієнтовно 5 тижнів.

Військовослужбовці, які приєднуються до лав бригади по переводу, мають здати нормативи вхідного контролю. У разі нездачі нормативів, необхідно пройти базовий курс бойової підготовки (БКБП).

Рекрутингові центри працюють у містах: Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Луцьк.

Детальніше: https://azov.org.ua/

+38 (073) 033 43 08
[email protected]

Читати також