Звіт відділу з питань житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Бородянської селищної ради за 2022 рік

by hostwx

    Робота відділу з питань житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Бородянської селищної ради у 2022 році була направлена на виконання завдань, визначених дорученнями голови Київської обласної військової адміністрації,  Бучанської районної військової адміністрації, рішеннями Бородянської селищної ради, виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови, Положенням про відділ, заходами Плану соціально-економічного і культурного  розвитку  Бородянської селищної  територіальної громади на 2021-2022 роки.

   За інформацією начальниці відділу Людмили Хоменко протягом року було розроблено та подано на затвердження сесій Бородянської селищної ради наступні Програми:

– Програма благоустрою населених пунктів Бородянської селищної ТГ на 2023 р.,

– Програма поводження з будівельними відходами, знесення будівель та споруд, зруйнованих внаслідок агресивних дій військ російської федерації в населених пунктах Бородянської селищної територіальної громади  на 2022-2024 рр.

– Програма відновлення, реконструкції та забезпечення безперебійної роботи систем тепловодопостачання та каналізації, зруйнованих внаслідок бойових дій російської федерації на території Бородянської селищної територіальної громади на 2022-2024 рр.

– Програма відновлення житлового фонду, пошкодженого внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, та формування тимчасового житла для розміщення внутрішньо переміщених осіб на території Бородянської селищної територіальної громади на 2022-2023 р.р.

 – Програма відновлення об’єктів нежитлового фонду комунальної форми власності, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації на території Бородянської селищної територіальної громади на 2022-2025 рр.

–  Програма функціонування модульного містечка для тимчасового проживання в смт Бородянка на 2023 рік.

  Спеціалісти відділу на постійній основі брали участь у роботі 10-ти постійно діючих комісій Бородянської селищної ради, в 6-ти з яких виконували обов’язки секретаря комісії.  За результатами роботи комісій ними підготовлено 68 проєтів рішень виконкому, 10 проєктів рішень сесії.

  Відділом формується річна статистична звітність по 8 напрямках, квартальні  та щомісячні звіти, передбачені  наказом Мінрозвитку громад та територій України від 16.12.2019 р. № 312 «Про здійснення моніторингу стану розрахунків за житлово-комунальні послуги та інших показників  у сфері житлово-комунального господарства». З цією метою, зокрема, здійснюється щомісячний моніторинг споживання енергоносіїв/водопостачання  структурними підрозділами Бородянської селищної ради.

Протягом 2022 року фахівцями відділу розглянуто та надано відповіді на 198 листів та звернень, що стосуються компетенції підрозділу. Спеціалісти відділу брали участь у проведенні обстежень пошкоджених та зруйнованих будинків у смт Бородянка та населених пунктах Бородянської ТГ. За результатами обстежень складено близько 100 актів.

Для виділення коштів на закупівлю енергоносіїв, води для потреб Бородянської селищної ради, послуг по зимовому утриманню вулиць та доріг тергромади та інших послуг і робіт, спрямованих на забезпечення потреб у сфері житлово-комунального господарства та благоустрою Бородянської селищної ради, відділом готуються орієнтовні розрахунки.

Спеціалісти відділу ведуть облік осіб, які потребують надання тимчасового житла, в 2022 році вони брали активну участь у  організації заселення модульного містечка. Спеціалістом відділу з житлових питань сформовано та передано на департамент архітектури та містобудування Київської обласної адміністрації  списки 195 осіб для участі в обласній Програмі «Нова оселя». На зазначений час учасниками цієї Програми стали 8 сімей із дітьми. Натепер на квартирному обліку при виконавчому комітеті Бородянської селищної ради перебуває 423 особи.  В результаті агресії військ рф особові справи знищено та потребують відновлення.

Відділом здійснюється та тримається на контролі робота щодо  участі мешканців Бородянської  ТГ ув обласній Програмі відновлення зруйнованих приватних будинків, для участі у  Програмі  відібрано 7 власників приватних будинків.

У співпраці з Департаментом регіонального розвитку відділ був залучений до замовлення та доставки вікон для 320 пошкоджених будівель в смт Бородянка та с. Дружня, а також у співпраці з організацією Червоного хреста організовував забезпечення Бородянської селищної ради будівельними матеріалами та спецтранспортом для комунальних підприємств Бородянської селищної ради. Крім цього, фахівцями формувалися списки мешканців громади для надання матеріальної допомоги у вигляді будматеріалів, тощо.

Читати також