Звіт про роботу земельного відділу виконавчого органу Бородянської селищної ради за 2022 рік

by hostwx

За період з 1 січня по 31 грудня 2022 року на виконання до земельного відділу надійшло 267 адміністративних послуг. За звітний період забезпечено організацію та проведення наступних засідань постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток:

  • 13 січня 2022 року розглянуто 158 питань; 23 лютого – 311 питань; 7 червня – 23 питання; 9 серпня – 31 питання; 9 вересня – 32 питання; 7 жовтня – 22 питання; 6 грудня – 1 питання; 9 грудня -75 питань.

З інформацією начальниці земельного відділу Анни Зеленко щоденно працівниками відділу здійснюється прийом фізичних та юридичних осіб з питань землеустрою та інших питань, віднесених до компетенції відділу. За цей час підготовлено та видано заявникам 156 довідок про наявність у власності чи користуванні земельних ділянок. Разом з тим, фахівців відділу залучено до роботи комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та реформування житлово-комунального господарства при виконавчому комітеті Бородянської селищної ради, комісії з обстеження земельних ділянок та водних об’єктів на території Бородянської селищної територіальної громади; комісії щодо розгляду спірних питань та спірних заяв громадян Бородянської селищної територіальної громади; комісії з обстеження об’єктів житлової багатоквартирної забудови, які пошкоджені внаслідок агресивних дій військ російської федерації на території населених пунктів Бородянської територіальної громади.

Читати також