Звіт про роботу сектору з питань комунікацій та інформаційної політики виконавчого органу Бородянської селищної ради за 2022 рік

by hostwx

Сектор з питань комунікацій та інформаційної політики як структурний підрозділ Бородянської селищної ради функціонував протягом січня-лютого 2022 року, тоді як відновлення повноцінної роботи сектору відбулось 21 вересня 2022 року. Протягом зазначеного періоду робота виконувалась відповідно до посадових обов’язків завідувача сектором та спеціаліста І категорії з програмного забезпечення. Зокрема, здійснювалось інформаційно-ілюстративне висвітлення діяльності керівництва селищної ради на сайті Бородянської селищної ради та офіційній сторінці БСР у соцмережі Фейсбук,  опрацювання телефонограм, листів, інформаційних повідомлень, розпоряджень та іншої документації, отриманої в оперативному порядку від Офісу Президента України, Київської ОВА, Бучанської РВА, виконання доручень керівництва Бородянської селищної ради щодо поточного оперативного інформування Бородянської тергромади з нагальних питань життєдіяльності ТГ. На головній сторінці в розділі «Новини» за цей період розміщено 141 публікацію.

Крім цього, завідувачка сектором Ірина Тюпа-Гришина на постійній основі брала участь у робочих нарадах та виїзних зустрічах керівництва БСР, прийомах міжнародних делегацій, прийомах громадян, засіданнях комісій, виконкому, пленарних засіданнях сесій БСР, здійснювала підготовку авторських публікацій з висвітлення роботи структурних підрозділів апарату БСР та її окремих підрозділів на офіційному сайті БСР й офіційній сторінці БСР у соцмережі Фейсбук, співпрацювала зі ЗМІ усіх рівнів щодо висвітлення діяльності керівництва та структурних підрозділів БСР (за потреби та наявності відповідних доручень керівництва та звернень ЗМІ), надавала фахові консультації та практичну допомогу структурним підрозділам БСР з питань, що належать до компетенції сектору.

Наприкінці 2022 року здійснено аналіз публікацій та аудиторії сторінки Бородянської селищної ради в соцмережі Фейсбук. Зокрема, найбільшу аудиторію складають жінки – 70,8 %, серед вікових категорій превалює категорія від 35 до 44 років. Найменше читачів сторінки серед молоді від 18 до 24 років та людей похилого віку 65+ (до 5 %). Серед тем, що найбільше привертали уваги громадяни, публікації про військовослужбовців-Героїв Збройних Сил України, соціальну допомогу громадянам, громадську активність жителів Бородянщини, візити до Бородянської ТГ високоповажних гостей із різних країн та різних міжнародних структур, про відбудову житлового сектору, тощо.

Протягом року спеціалістом І категорії з програмного забезпечення здійснювався технічний супровід та програмне забезпечення діяльності структурних підрозділів Бородянської селищної ради, зокрема, спільно з фахівцями відділу забезпечення діяльності ради(секретаріату ради) в складних умовах відсутності енергопостачання – проведення пленарних засідань сесій Бородянської селищної ради VIII скликання.

Читати також