Звіт про хід виконання Комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки за 2022 рік

by hostwx

На виконання рішення сесії Бородянської селищної ради від 30.01.2020 року №1346-19-VII «Про затвердження Комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки» в Бородянській селищній територіальній громаді оздоровча та спортивно-масова робота була побудована відповідно до вимог розпоряджень Бородянської селищної ради та програм.

Згідно Єдиного календарного плану спортивно-масових заходів з питань фізичної культури і спорту Бородянської селищної ради на 2022 рік, як поінформував головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Тарас Домбровський, спільно з відділом освіти Бородянської селищної ради, Бородянською районною федерацією футболу, Комунальним закладом «Бородянська ДЮСШ» Бородянської селищної ради  було проведено 10 фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів. Чемпіонати, першості, турніри з різних видів спорту, з них змагання: з волейболу – 1, пляжного волейболу – 1, шахів – 1, шашок – 1, настільного тенісу – 1, футболу – 2, міні-футболу – 3. Всього взяло участь близько 466 осіб.

Ведеться робота по залученню широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їхнього здоров’я. Також значна увага приділяється фізкультурно-оздоровчій та спортивно-масовій роботі у дошкільних дитячих закладах громади та навчальних закладах. Пріоритетними видами спорту є футбол, важка атлетика, волейбол, пауерліфтінг, бокс, рукопашний бій, шахи та шашки. Найважливішим пріоритетом є національно-патріотичне виховання всіх верст населення.

 Через початок військових дій на території України багато спортивних заходів не відбулося. Воєнні дії та окупація Бородянської ОТГ суттєво вплинула на стан матеріально-технічної бази. Пошкоджено або частково зруйновано спортивну базу навчальних закладів громади: футбольні поля із синтетичним покриттям та спортивні зали в Бородянці та Загальцях. Повністю знищена ділова документація та увесь інвентар Комунального закладу «Бородянська ДЮСШ» Бородянської селищної ради.

Збірні команди громади та окремі спортсмени взяли участь у 5 – всеукраїнських змаганнях та 12 – обласних змаганнях. Проведено футбольний Меморіал Віктора Степановича Жиліна-2022 року, Відкриту Першість-2022 Бородянської селищної ради з настільного тенісу, Футбольний турнір до Дня Європи «ЗА МИР В УКРАЇНІ». Збірна команди Бородянської селищної ради з футзалу прийняла участь у чемпіонаті Київської області з футзалу серед аматорів сезону 2022 року. Збірна команда з настільного тенісу брала участь в Гімназіаді України з настільного тенісу, де посіла 9 місце.

Також відбулись:

Кубок Бородянської ТГ з футболу серед ветеранів 2022 року;

Чемпіонат Київської області з кікбоксингу WAKO, 4 – І місця та 2 – ІІ місця;

Відкриті турніри з шахів та шашок Бородянської селищної ради;

Меморіальний турнір тренера з футболу Віктора Юрченка серед юнаків;

Кубок Бородянської територіальної громади з пляжного волейболу присвячений Дню Незалежності України 2022 року;

Турнір пам’яті футбольної династії родини Гончаренків, який став вже п’ятнадцятим.

У чемпіонаті України з пауерліфтингу з жиму лежачи та класичного жиму лежачи Бородянщину представляли 4 спортсмени нашої громади: Богдан Шендерчук, Володимир Беттяр, Віктор Лесковець – чемпіон України у ваговій категорії до 120 кг. У підсумку Олександр Мишкін завоював бронзову нагороду у ваговій категорії до 120 кг та вихованець ДЮСШ Ілля Мишкін посів 3 місце.

На території громади у вересні місяці стартував Всеукраїнський проєкт «ПОРУЧ» – один із напрямків МОН і ЮНІСЕФ. Він був спрямований на психологічну реабілітацію дітей та молоді через спорт. В проєкті працювали: психологи, медики та вчителі фізичної культури.

Фінансування Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Бородянської селищної ради  відбувається за рахунок місцевого бюджету ТГ. За звітний період було витрачено кошти на: заявкові внески – 5 000,00 грн., кубки, медалі, нагородну атрибутику – 1 162, 10 грн., інвентар – 22 842,00 грн. Загальна сума витрачених коштів  – 29 004, 10 грн.

Читати також