Зустрічі в Бородянській тергромаді

by hostwx

15 липня селищний голова Олександр Сахарук зустрівся в Бородянці з військовим експертом Олександром Білецьким та англійським журналістом, істориком і волонтером Джастіном Мароцці. Під час зустрічі очільник Бородянської тергромади розповів про важкі часи окупації військами рф, які пережила Бородянщина навесні 2022 року, про героїчний спротив бійців нашої тероборони і жертви серед цивільного населення від російської агресії, про масштабні руйнування мирних осель мешканців технікою рф.

Цього ж дня разом із гостями він привітав учасниць та учасників занять з тактичної медицини, які організовано та проведено ГО «Українська жіноча варта» на чолі з її керівницею Оленою Білецькою. Такі заняття відбуватимуть і надалі для всіх бажаючих, про що буде повідомлено додатково.

Довідково:

Українська Жіноча Варта (УЖВ)мережа жіночого руху опору в Україні, була створена адвокатом Оленою Білецькою з початком російсько-української війни та зареєстрована Міністерством юстиції України як громадська організація 14 жовтня 2014 року. Місія УЖВ – це створення національної поземної мережі жіночого руху опору російській агресії. Для виконання цього завдання УЖВ з 2014 року проводить навчання та вишколи для жінок, щоб у кризових ситуаціях жінки об’єднувалися, знали що робити, як вижити і, за можливості, чинили опір ворогу.

Основні принципи УЖВ: Довіра, Безпека, Співпраця, Солідарність, Порука.
Сайт УЖВ:
www.uavarta.org

 

Читати також