Зустріч Олександра Сахарука з громадою

by hostwx

23 вересня відбулась зустріч із громадою Бородянського селищного голови Олександра Сахарука «Бородянська громада: діалог, розвиток, відбудова». Попередньо на стендах у фойє палацу культури було розміщено візуалізацію концепції вул. Центральної в Бородянці, яка відновлюється в рамках Експериментального проєкту КМУ, що викликало значну увагу та жваве обговорення.

Очільник громади з перших хвилин зустрічі й до її завершення тримав увагу присутніх конкретикою, водночас підкреслюючи, що влада має здійснювати самоврядну функцію з урахуванням думки людей, спільно з людьми і на благо людини. Цей принцип людиноцентризму та транспарентності є наріжним для Олександра Сахарука. З другої половини червня селищним головою відновлено особисті прийоми громадян – 13 прийомів відвідало біля 195 мешканців Бородянської тергромади. Крім цього, здійснено виїзні прийоми громадян в більшості старостатів, окремі зустрічі з родинами військовослужбовців, з мешканцями модульного містечка, з ініціативними групами багатоквартирних будинків, з Молодіжною радою, з медиками та освітянами, чисельні зустрічі з потенційними донорами та інвесторами.

  Зустріч розпочалась вшанування хвилиною мовчання пам’яті загиблих військових і цивільних у війні з російською федерацією. Надалі Олександр Сахарук подякував нашим воїнам за їхній щоденний героїзм та мужність у захисті України від рашистів.

У першій частині мова йшла про проєкти, що реалізовуються за підтримки міжнародних і вітчизняних партнерів. Селищний голова розповів про відбудову освітянських закладів та закладів медицини, масштабну реконструкцію інфраструктури, зокрема, мереж водопостачання і водовідведення. Так, натепер завершується реконструкція напірно-каналізаційного колектора від вул. Православна в смт Бородянка до вул. Кримська, 2д в селі Нове Залісся за фінансової підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та завершується реконструкція напірно-каналізаційного колектора від вул. Православна в смт Бородянка до вул. Кримська, 2д в селі Нове Залісся, тощо.

 Значна частина зустрічі була присвячена темі зруйнованого житла, як багатоповерхових, так і приватних будинків. Завдяки активізації роботи комісії Бородянської селищної ради з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, станом на 21.09.2023 року нараховано 265 компенсацій громадянам на загальну суму 30 224 912,28 грн. (за програмою єВідновлення). Не меншу увагу також Олександр Сахарук приділив роз’ясненням по іншій постанові КМУ № 600, яка стосується повністю знищеного майна.

Бородянською селищною радою підтримуються чисельні молодіжні ініціативи в галузі спорту та культури, завдяки ентузіазму Молодіжної ради, громадських організацій та місцевих активістів протягом літа в тергромаді організовано чисельні турніри з футболу, стрітболу, баскетболу, волейболу, шахів, боксу та інш. Справжньою родзинкою літа був всеукраїнський захід –  вручення в Бородянці Шевченківської премії лауреатам 2022-2023 років.

Окремо на зустрічі Олександра Сахарука з громадою мова йшла про вшанування звитяги і героїзму воїнів ЗСУ – спорудження в Бородянці Алеї Слави та Меморіалу Слави в с. Дмитрівка, який споруджено за фінансової допомоги американських ветеранів, зокрема, Марка Джея Ліндквіста, кошти місцевих благодійників і потужної підтримки селищних депутатів.

На завершення присутнім представлено «Комплексне відновлення вул. Центральна смт Бородянка Київської області в межах будинків 230-340. Опорядження фасадів». Ця візуалізація створює спільну композицію і архітектурно-стильове рішення смт Бородянка.

В цілому, мешканці тергромади отримали від селищного голови великий обсяг інформації щодо поточної та перспективної життєдіяльності Бородянщини в умовах повномасштабної війни з рф, яка натепер триває.

   

Читати також