Заступник селищного голови Костянтин Мороз відвідав Пісківську тергромаду

by hostwx

16 лютого заступник селищного голови Костянтин Мороз та директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев відвідали Пісківську тергромаду, де зустрілись з її очільником Володимиром Луцковим та його заступником Віктором Барчаном. Темою зустрічі стало обговорення проблематики галузі охорони здоров’я, зокрема, медицини ІІ рівня стосовно пропорційної підтримки лікарні в Бородянці, що обслуговує також пацієнтів Пісківської та Немішаївської тергромад.

Як підкреслив Костянтин Мороз, завдяки співпраці з депутатським корпусом Бородянської селищної ради натепер для фінансової підтримки ЦРЛ виділено 3,7 млн. грн. на оплату енергоносіїв та комунальних послуг, 1 млн. грн. на закупівлю продуктів харчування, 200 тис. грн. на Програму донорства крові та 423,1 тис. грн. на роботу ВЛК. Ігор Чебишев пояснив аспекти реформи медичної галузі, висвітлив переваги свого закладу щодо кадрового наповнення, наявності різнопланової сучасної матеріально-технічної бази, в т.ч. завдяки участі в міжнародних програмах та допомозі партнерів. Він зазначив, що у лікарні оперують за рік сотні, а обстежують тисячі пацієнтів, що проживають у Пісківській громаді.

У свою чергу, Володимир Луцков зазначив, що надходження до бюджету Пісківської тергромади значно зменшились у порівнянні з попередніми роками, проте звернення Бородянської ЦРЛ буде розглянуто на відповідних комісіях та сесії селищної ради.

Читати також