Засідання виконкому, 23.04.2020

by hostwx

Засідання виконкому

23 квітня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання виконавчого комітету. Відкриваючи засідання, очільник Бородянської селищної ОТГ зазначив, що в умовах карантину, як і завжди, органи місцевого самоврядування тримають на контролі всі нагальні питання, що турбують спільноту. Так, цього дня виконавчим комітетом вирішено на період карантину закрити для відвідування кладовища, затверджено план заходів КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» з підготовки водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 р.р. та теплового господарства до роботи в опалювальний сезон 2020-2021 р.р., затверджено ряд кошторисної документації на капітальний ремонт внутрішньобудинкових електромереж, внутрішньобудинкових мереж водопроводу, футбольного поля розміром 70 х 110 м та інш.

На засіданні також вирішено надати матеріальну допомогу 8 громадянам, що знаходяться у складних життєвих обставинах, 1 матеріальну допомогу в зв’язку з пожежею, 1 допомогу на поховання. Також надано 3 одноразові фінансові допомоги  учасникам АТО, які звернулись з відповідними заявами.

В «Різному» Олександр Сахарук поінформував присутніх щодо благодійної допомоги, яку надають натепер підприємці і соціальні партнери ОТГ галузі охорони здоров’я, а також незахищеним верствам населення. Він також закликав усіх бути свідомими і громадсько-активними, аби громада гідно витримувала і надалі всі виклики часу.

Читати також