Засідання виконкому, 08.05.2020

by hostwx

Засідання виконкому

7 травня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання виконкому Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади. На порядку денному розглянуто доповідь завідувачки сектором місцевого розвитку Юлії Самсонової про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади у І кварталі  2020 року, головного спеціаліста фінансового відділу Ілони Біленко – про хід  і результати виконання бюджету Бородянської селищної ради у І кварталі  2020 року, матеріали комісії виконавчого комітету з житлових питань, матеріали постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення, матеріали архітектурної комісії, заяви громадян щодо надання матеріальної допомоги, тощо. Щодо вакцинації худоби присутніх поінформував начальник Бородянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби Олександр Петрук.

У своєму виступі Олександр Сахарук підкреслив, що натепер громаду найбільше турбує розвиток реального сектору економіки, оскільки карантин у державі значно вплинув на реалії сьогодення. 

Як повідомила у презентації виконання Програми соціального-економічного розвитку Юлія Самсонова, загальна кількість діючих фізичних-осіб підприємців на території ОТГ становить 1011 од., юридичних осіб – 744 од. Сума надходжень до місцевого бюджету Бородянської ОТГ податку та збору на доходи фізичних осіб станом на 01.04.2020 року становить 12 600,00 тис. грн., що складає 114  % планових призначень. У звіті фінансового відділу, зокрема, зазначено, що доходна частина бюджету селища за І квартал 2020 року виконана в цілому на 113,1%. Із запланованих 39639,8 тис. грн. фактично  отримано 44816,2 тис. грн. Основні надходження до загального фонду бюджету Бородянської ОТГ забезпечують:

  • податок та збір на доходи фізичних осіб – 12600,0 тис. грн. (48,4%);
  • податок на майно – 4897,4 тис. грн. (18,8%),

в т.ч. земельний податок – 4166,7 тис. грн. (16,0%);

  • єдиний податок – 4707,8 тис. грн. (18,1%);
  • акцизний податок з підакцизних товарів – 2455,2 тис. грн. (9,4%).

На засіданні виконкому також виступила спеціаліст І категорії відділу з питань житлово-комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою Алла Касьяненко, яка представила на розгляд виконкому матеріали комісії виконавчого комітету з житлових питань та матеріали постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення. Начальник юридичного відділу та голова комісії  з питань забудови, архітектурного планування селища та  реформування житлово-комунального господарства Сергій Демченко поінформував виконавчий комітет щодо заяв громадян про присвоєння адресних номерів земельним ділянкам та інш. Членами виконкому також розглянуто заяви громадян щодо надання матеріальної допомоги.

 Підсумовуючи результати засідання виконавчого комітету, селищний голова Олександр Сахарук надав слово директору КНП БРР «Бородянська ЦРЛ» Ігорю Чебишеву, який розлого зупинився на питанні реформування медичної галузі та подякував Бородянській громаді за суттєву підтримку в матеріально-технічному забезпеченні лікарні сучасним обладнанням.

  

Читати також