Засідання виконавчого комітету

by hostwx

30 листопада відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. На порядку денному розглянуто наступні питання:

  1. Про корегування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП БСР «Бородянкатеплопостачання».
  2. Про корегування тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії КП БСР «Бородянкатеплопостачання».
  3. Про корегування тарифів на транспортування теплової енергії для населення, бюджетних установ та інших споживачів КП БСР «Бородянкатеплопостачання».
  4. Про встановлення ДП «Теплоенерго» ПрАТ «Бородянська СПМК-15» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках                                     з використанням альтернативних джерел енергії.
  5. Про надання дозволу на розміщення технічних засобів телекомунікацій.

Як зазначив присутній на засіданні директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик, корегування пов’язано виключно з підвищенням вартості електроенергії, відповідне звернення попередньо розглянуто  та погоджено комісією з вивчення тарифів на житлово-комунальні послуги Бородянської селищної ради.

Рішення з усіх питань порядку денного було підтримано.

 

Читати також