Засідання виконавчого комітету

by hostwx

4 листопада селищний голова Олександр Сахарук провів засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради. Першим питанням порядку денного розглянуто звіт начальника фінансового управління Олени Григораш про виконанню бюджету за 9 місяців 2021 року, в якому вона, зокрема, зазначила, що найбільші надходження – податок на доходи фізичних осіб, акцизний, єдиний та податок на майно. План по доходах загального фонду бюджету громади виконано на 97,5 %, видатки бюджету виконано на 64, 7 %.

Надалі на засіданні виступив директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик з питання встановлення  тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Для комунальних та комерційних підприємств він становитиме 57 грн. 95 коп., а для громадян – 49 грн. 50 коп. і підвищення буде поступове, в два етапи протягом 2022 року. Звертаючись до присутніх з цього питання, селищний голова Олександр Сахарук зазначив, що тривалий час це підприємство належало Київській облраді, на ньому змінилось декілька керівників, які не опікувались ні його модернізацією, ні матеріально-технічним забезпеченням. Бородянська громада доклала значних зусиль для повернення підприємства у свою комунальну власність, щоби забезпечувати споживачів якісними послугами. Уже 2 роки як воно належить Бородянській громаді, надає якісну артезіанську питну воду та всі належні комунальні послуги. Олександр Сахарук  закликав усіх до господарського, виваженого ставлення, до вивіреного реагування на зміни в реаліях часу – наразі відбулось підвищення цін на енергоносії, в Бородянській ТГ є нагальна потреба в реконструкції очисних споруд, мережі водопостачання та колектори потребують заміни. Після тривалого обговорення за участі секретаря ради Георгія Єрка і старости Новозаліського округу Ігоря Приходька рішення було прийнято. Також на виконкомі затверджено норми витрат питної води різними споживачами, які не мають приладів обліку води в смт Бородянка, с. Нове Залісся та с. Пилиповичі, в розмірі 3 м куб. на 1 людину, норми споживання послуги з постачання теплової енергії для багатоквартирних житлових будинків в смт Бородянка без будинкових приладів обліку на опалювальний період 2021-2022 рр., норми споживання послуги з постачання теплової енергії для будівель бюджетної та іншої сфери діяльності, в яких відсутні комерційні прилади обліку теплової енергії. У своїй доповіді начальник відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Людмила Хоменко поінформувала про хід опалювального сезону, зазначивши, що в Бородянці залишилось лише 3 багатоквартирних будинки, до яких підключено централізоване  теплопостачання.

Другу частину засідання відкрив звітом за 9 місяців поточного року директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев. Він повідомив, що лікарнею за цей період на базі стаціонарного відділення надано допомогу 3 122 пацієнтам, за час, коли відділення було виключно для хворих на коронавірус, – 727 громадянам. З початку року на різні потреби від Бородянської ТГ отримано 7 млн. 135 тис. грн.,  завдяки цьому придбано сучасне обладнання, підвищено рівень надання послуг. Водночас, досі не врегульовано питання співфінансування лікарні Немішаївською та Пісківською громадами, чиї пацієнти теж лікуються в Бородянці, також він у виступі підкреслив, що НСЗУ висуває зависокі вимоги до ліцензування медичних послуг. Директор КНП БСР «Бородянський центр ПМСД» Микола Бовсуновський доповів про роботу лікувально-медичних підрозділів за ІІІ квартал 2021 року, підкресливши, що центр працює понаднормово, усвідомлюючи загальнодержавну епідеміологічну ситуацію. Найбільш важливим натепер є максимальне щеплення громадян, тож працюють і виїзні мобільні бригади, і пункти вакцинації.

Про діяльність КУ БСР «Інклюзивно ресурсний центр» протягом 9 місяців 2021 року та організацію роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби, на засіданні виступила директор КУ БСР «Інклюзивно-ресурсний центр» Тетяна Рябущиць. Вона зазначила, що фахівцями центру обстежуються діти для визначення, чи належать вони до цієї категорії, надаються рекомендації батькам та освітянам з навчання та соціалізації таких дітей, здійснюються виїзди в школи, а також надаються корекційно-розвиткові послуги дітям дошкільного віку. Вчасне звернення до спеціалістів інклюзивно-ресурсного центру дає позитивну динаміку і результат. Наразі 183 дитини перебувають на обліку в ІРЦ, з них 16 – з інтелектуальними порушеннями. В громаді працює 13 груп і 18 інклюзивних класів, у яких виховуються 26 дітей та 23 учні.

В завершальній частині на виконкомі розглянуто матеріали комісії з питань захисту прав дитини, які представила в.о. начальника  служби у справах дітей Марина Політико, опікунської ради, озвучені в.о. начальника відділу праці та соціального  захисту населення Оленою Сапсай, комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та  реформування житлово-комунального господарства, подані начальником юридичного відділу Сергієм Демченком. Також було прийнято рішення з матеріалів комісії з житлових питань, з яких доповіла спеціаліст І категорії відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Алла Касьяненко. На засіданні розглянуто заяви громадян про надання матеріальної допомоги, затверджено акти видалення зелених насаджень та інше.

Читати також