Засідання виконавчого комітету

by hostwx

3 серпня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання виконавчого комітету, в рамках якого прийнято рішення з соціальних та перспективних питань життєдіяльності і розвитку тергромади, а також заслухано ряд звітів керівників структурних підрозділів селищної ради та розглянуто інші питання. Так, схвалено звіт за півріччя 2023 року начальниці фінансового управління Олени Григораш, в якому серед іншого вона зазначила, що бюджет виконано на 112 %. Начальниця відділу праці та соціального захисту населення Оксана Коляденко прозвітувала про роботу комісії щодо надання одноразової матеріальної допомоги жителям Бородянської тергромади та Опікунської ради.

На засіданні розглянуто матеріали комісії з питань захисту прав дитини, які представила начальниця служби у справах дітей Тетяна Вишняк. Директорка Бородянської дитячої школи мистецтв Оксана Шевченко докладно поінформувала про нову концепцію будівлі школи, яку буде відновлено на місці зруйнованої російськими окупантами. Тут передбачено концертний зал, класи-студії, хореографічні зали, студію звукозапису та інші локації, які нададуть можливість отримати повноцінну багатогранну мистецьку освіту всім бажаючим дітям і молоді.

На завершення затверджено нагородження відзнаками «За оборону Бородянки»   завідувача господарства (служби) господарчої служби БСР Миколи Йосипчука та директора ТОВ «Європаслайн» Олександра Шемідька.

        

Читати також