Засідання виконавчого комітету

by hostwx

9 червня відбулось чергове засідання виконавчого комітету під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка. Відкриваючи засідання, він зупинився на екологічній катастрофі, що сталася внаслідок підриву військами російської федерації дамби  Каховської ГЕС, та гуманітарній допомозі, яку натепер збирає Бородянщина постраждалим громадам.

На порядку денному розглянуто 44 питання. Зокрема, схвалено План заходів Програми культурно-мистецьких заходів Бородянської селищної ради та погоджено План заходів Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту на території Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на ІІІ квартал 2023 року, а також затверджено план роботи виконавчого комітету Бородянської селищної ради на ІІ півріччя 2023 року.

Начальник відділу містобудування та архітектури Юрій Міщенко подав на розгляд протокол № 18 від 02 червня 2023 року засідання постійної комісії по обстеженню зруйнованих та пошкоджених об’єктів соціальної та житлової інфраструктури населених пунктів внаслідок агресивних дій військ російської федерації на території населених пунктів Бородянської територіальної громади. Начальниця служби у справах дітей Тетяна Вишняк представила матеріали комісії з питань захисту прав дитини, спеціалістка І категорії відділу з питань житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Алла Касьяненко – комісії з житлових питань. На засіданні також розглянуто надання громадянам матеріальної допомоги, матеріали Опікунської ради та інш.

 

Читати також