Засідання виконавчого комітету

by hostwx

6 квітня відбулось засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка. На порядку денному цього дня розглянуто 40 питань.

Серед важливих – про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП БСР «Бородянкатеплопостачання», яке викликало тривале дискусійне обговорення. Георгій Єрко наголосив, що в умовах війни з російською федерацією в деокупованій Бородянській громаді багато родин потерпає фінансово, тож потрібно знайти оптимальне вирішення цього питання, аби комунальні платежі не лягли непід’ємним тягарем на бюджети мешканців. У підсумку, питання відправлено на доопрацювання з урахуванням пропозицій порівняти запропоновані тарифи з іншими громадами та іншими підприємствами.

На засіданні також розглянуто організацію суспільно корисних робіт на території Бородянської  селищної територіальної громади на 2023 рік (доповідачка – завідувачка сектором місцевого розвитку Анна Шарикова), заяви та листи громадян про присвоєння адреси та впорядкування адрес (доповідач – начальник юридичного відділу Сергій Демченко), матеріали комісії з питань захисту прав дитини, комісії з житлових питань та інш. Згідно заяв 17 громадянам надано матеріальну допомогу.

З матеріалами виконавчого комітету можна ознайомитись на офіційному сайті Бородянської селищної ради за посиланням  https://bsr.gov.ua/vikonavchiy-komitet

 

Читати також