Засідання виконавчого комітету

by hostwx

5 січня відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням секретаря виконкому, старости Мирчанського округу  Тетяни Машини.

Цього дня розглянуто 17 питань порядку денного, більшість із яких становили звіти керівників комунальних підприємств тергромади. Так, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Тарас Домбровський доповів щодо ходу виконання Комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту у 2022 році. Не зважаючи на окупацію та пошкодження військами російської федерації стадіонів, спортивних залів та інших об’єктів інфраструктури Бородянщини, наші хлопці та дівчата брали участь у змаганнях міжнародного, всеукраїнського та місцевого рівнів, виборюючи призові місця та гідно представляючи Україну та Бородянську громаду. Директорка КЗ «Бородянський Центр дитячої та юнацької творчості» Наталія Двораківська відзвітувала про роботу протягом 2022 року, коли російськими окупантами було знищено приміщення та все майно Центру. Натепер працює 31 гурток, у заняттях беруть участь більше 1200 осіб з Бородянської та Немішаївської ТГ, завдяки підтримці Бородянської селищної ради, волонтерів та благодійників відновлюється матеріально-технічна база. Тож за підсумками 2022 року Бородянщина має 14 переможців та призерів конкурсів міжнародного рівня, 12 – всеукраїнського, 11 – обласного.

Тривалим на засіданні був звіт Володимира Шоми, директора Бородянської ДЮСШ, майно якої та матеріально-технічну базу теж було знищено під час окупації. Він зазначив, що наразі відновлено роботу всіх відділень, окрім рукопашного бою, де тренер служить у ЗСУ, на жаль, з 790 вихованців лише 396 тренуються в школі, та окремо зупинився на питанні відсутності у ДЮСШ окремого спортивного центру для занять.

В.о. директорки КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Юлія Артеменко у виступі подякувала за потужну допомогу Республіці Швейцарія та ряду волонтерських організацій, завдяки яким відновлено будівлю та діяльність ІРЦ: замінено вікна та двері, облаштовано укриття, отримано техніку та спеціальні матеріали для дітей з особливими освітніми потребами. Також нею підсумовано надані фахівцями послуги з обстеження дітей, індивідуального консультування батьків, забезпечення роботи 14 інклюзивних груп та 19 інклюзивних класів. На засіданні заслухано доповідь начальниці відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Людмили Хоменко щодо ходу проходження опалювального сезону, головною її тезою було належне надання послуг із теплопостачання, зважаючи на умови деокупації громади та військового стану в Україні.

В другій частині засідання виконавчим комітетом розглянуто матеріали комісії з питань захисту прав дитини, щодо яких доповіла головна спеціалістка служби у справах дітей Марина Політико, опікунської ради (доповідач – секретар опікунської ради Наталія Шевченко), матеріали комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та реформування ЖКГ, про які доповів начальник юридичного відділу Сергій Демченко, схвалено проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бородянської селищної територіальної громади на 2023-2024 роки (доповідач – завідувачка сектором місцевого розвитку Анна Шарикова), затверджено оновлену мережу закладів освіти та інші питання.

Читати також