Засідання виконавчого комітету

by hostwx

3 листопада відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка. На початку засідання до присутніх доєднався депутат ради Павло Остапченко, що порушив питання контролю за правомірністю виїзної торгівлі та дієвості роботи правоохоронних органів щодо цього. Ним запропоновано заслухати звіт працівників поліції за результатами роботи протягом року, зокрема, в частині боротьби з мародерами та інш.

На порядку денному цього дня розглянуто такі питання як про доцільність позбавлення батьківських прав та надання дозволу на дарування будинку, щодо яких поінформувала в.о. начальниці служби у справах дітей Марина Політико. Матеріали опікунської ради, зокрема, про доцільність призначення піклувальників,  представила головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення Вероніка Сміщук. Начальник юридичного відділу Сергій Демченко доповів із питань впорядкування адрес, надання дозволів на виїзну торгівлю, а також про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 308 від 13 жовтня 2022 року «Про затвердження переліку аварійно небезпечних об’єктів, що розташовані на території Бородянської селищної територіальної громади Київської області, які підлягають демонтажу, ліквідації». На завершення засідання начальниця відділу ЖКГ, транспорту та благоустрою Людмила Хоменко виступила з питання включення КО «Благоустрій-Бородянка» до переліку комунальних закладів, у  приміщеннях яких можливе розміщення внутрішньо переміщених осіб. Таким чином зазначене підприємство отримуватиме відповідну компенсацію від держави.

По завершенню розгляду порядку денного Георгій Єрко звернув увагу присутніх на факти невірно здійснених підрядниками замірів у будинках Загальцівського старостату, що призвело до затримки у встановленні вікон та дверей. Його заступник Костянтин Мороз зупинився на актуальному питанні облаштування в селах старостатів пунктів обігріву, їхнього матеріально-технічного забезпечення.

Читати також