Засідання шістнадцятої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

2 листопада відбулось пленарне засідання шістнадцятої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. Найбільш тривалим у часі цього дня було обговорення порядку денного, змін та доповнень до нього. На початку засідання слово взяв депутат Роман Дяченко, який зачитав звернення від батьків перших класів Бородянської СЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 щодо недостатнього матеріально-технічного забезпечення навчального процесу згідно програми НУШ. Його виступ викликав широку дискусію щодо розподілу витрат у освітянській галузі, активну участь в якій узяли депутати Дмитро Науменко, Ірина Захарченко, Павло Остапченко та Олександр Михайлюк. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук надала вичерпні та професійні відповіді на поставлені ними питання. Надалі Дмитро Науменко поінформував присутніх щодо надходжень до бюджету та витрат по старостинських округах Бородянської ОТГ за 9 місяців, а також окреслив можливі шляхи вирішення питання з дефіцитом бюджету.

Начальник земельного відділу Анна Зеленко доповіла на сесії зі затвердження технічної документації зі землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі та інших питань, ряд із яких відправлено на доопрацювання. Серед питань, представлених на розгляд депутатів начальником юридичного відділу Сергієм  Демченком, найбільшу увагу було приділено листу ПП «Колос» про передачу орендованої земельної ділянки в суборенду та листу ТОВ «Агро-Холдинг МС» про заміну сторони в договорах оренди землі між Бородянською селищною радою та ТОВ «Бородянське ХПП», в результаті обидва відправлено на доопрацювання з рекомендаціями врахувати при розгляді їхню соціальну складову.

Надалі було внесено зміни до бюджету Бородянської громади на 2021 рік, з яких доповіла начальник фінансового управління Олена Григораш, доповнення та зміни до Програми по утриманню дорожнього покриття вулиць, про які повідомила начальник відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Людмила Хоменко. Депутатами затверджено Програму по здійсненню компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до 1, 2 категорії, вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, або повітряним, або залізничним, або водним транспортом на 2022-2025 роки, щодо якої виступила головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення Олена Сапсай.

Цього дня депутатами селищної ради також затверджено Перелік адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП (у новій редакції) та Положення про загальний відділ і відділ з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою, які представила секретар постійної комісії Бородянської селищної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції Таїсія Баскакова, та взято до відома лист громадської організації «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» ДВП» про підтримку законопроєктів № 1015, № 5244, № 5245.

Значну увагу на засіданні сесії викликав звіт директора КНП БСР «Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколи Бовсуновського про роботу лікувально-медичних підрозділів протягом І півріччя 2021 року, який, зокрема, зазначив, що натепер Центром здійснено більше 24 тисячі щеплень від COVID-19. Коментуючи звіт, селищний голова Олександр Сахарук щиро подякував медикам за ту титанічну працю, відданість професії та сумлінність в роботі, яку вони щодня виявляють на передовій боротьби з коронавірусом.

У завершальній частині депутати затвердили Детальні плани територій, щодо яких виступив начальник відділу містобудування та архітектури Юрій Міщенко, та підтримали звернення депутатів Бородянської селищної ради VІІІ скликання до Президента України, Верховної Ради України та Генерального прокурора України з метою реагування на результати розслідування Pandora Papers, яке зачитав голова фракції «Європейська солідарність» Олександр Михайлюк.

В «Різному» селищний голова Олександр Сахарук, користуючись онлайн-трансляцією засідання, представив присутнім та всій Бородянській громаді двох поліцейських офіцерів громади – Олега Станіславовича Маєвського та Сергія Івановича Галанзовського. Днями заплановано відкриття першого їхнього офісу в Бородянці, в планах – відкриття ще двох аналогічних в Загальцівському та Новозаліському старостинських округах.

Читати також