Засідання  робочої групи по реалізації в Бородянській тергромаді Експериментального проєкту відбудови

by hostwx

28 червня проведено засідання  робочої групи по реалізації в Бородянській тергромаді Експериментального проєкту відбудови за участі селищного голови Олександра Сахарука, депутатів Бородянської селищної ради Олега Бульбанюка та Ірини Захарченко, керівників структурних підрозділів БСР, представників Служби відновлення та розвитку інфраструктури Київської області.

В ході тривалого обговорення основною темою було формування повних пакетів документів з кожного об’єкту, будь-то адмінбудівля, багатоквартирний чи приватний будинок, які є в переліку Експериментального проєкту, юридичні та організаційні моменти.

В підсумку відповідним структурним підрозділам БСР  доручено погодити технічні завдання на проєктування 59 об’єктів у Бородянці; провести тендер на демонтаж зруйнованих будинків, у т.ч. приватного сектору; виготовити технічні звіти на обстеження житлових будинків; окремо здійснити обстеження ліфтового господарства в будинках, що підлягають капремонту; надати містобудівні умови та обмеження для проєктування. Крім цього обговорено питання заміни в багатоповерхових будинках зовнішніх мереж газопостачання для подальшої можливості обладнання квартир індивідуальним газовим опаленням та гарячим водопостачанням.

29 червня, як повідомив Олександр Сахарук, селищною радою сформовано та відправлено на Службу відновлення та розвитку інфраструктури пакети по наступних об’єктах: капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку по вул. Центральна, 332, 334а, 336, 425б, 429а, Ковельська, 7 та капітальний ремонт будівлі відділення Ощадбанку по вул. Семашка, 2а.

 

Читати також