Засідання оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період

by hostwx

24 червня відбулось засідання оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Бородянської селищної ОТГ до роботи в осінньо-зимовий період під головуванням директора КНП БСР «Бородянкатеплопостачання», депутата БСР Сергія Кулика.

На порядку денному розглянуто: результати обстеження та інвентаризації котелень і теплових мереж закладів освіти, порядок відключення споживачів від централізованого теплопостачання, проблемні питання опалювального сезону в старостинських округах.

На засіданні штабу обговорено підсумки комісійного обстеження 16 котелень, які опалюють загальноосвітні та дошкільні заклади, наразі там тривають планові роботи з підготовки до зими.

З другого питання рекомендовано ініціювати проведення  зборів мешканців буд. № 334-а, 367-а, 369-а, 425-а, 425-б по вул. Центральна,  буд. № 2 по вул. Набережна, буд. № 4 по вул. Ковельська, буд. № 13  по вул. Вокзальна в смт Бородянка, які планують відключити від централізованого теплопостачання. Передувало цьому прийняте 10 червня на позачерговій дев’ятій сесії Бородянської селищної ради восьмого скликання доповнення до Оптимізованої схеми централізованого теплопостачання в частині відключення цих 8-ми багатоповерхових будинків  від  системи централізованого теплопостачання.

Читати також