Засідання одинадцятої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

12 липня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання одинадцятої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради восьмого скликання. Крім питань порядку денного, вирішення потребувало процедурне питання – новий староста Новозаліського старостинського округу Ігор Приходько урочисто зачитав з трибуни текст Присяги та скріпив її своїм підписом.

Надалі депутати більшістю голосів зняли вето селищного голови з рішення щодо призначення заступником Олександра Михайлюка. У виступі з другого питання Олександр Сахарук докладно зупинився на основних завданнях новоствореної Координаційної ради учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників та волонтерів при Бородянській селищній раді, подякувавши за сприяння цьому директору ЦСПРН, члену виконкому Людмилі Бойко. У своєму виступі Людмила Бойко наголосила, що в Раді є представники кожного старостинського округу, обрані громадою на місцях, та громадських організацій учасників бойових дій Бородянської ОТГ. Тож депутатами на сесії затверджено Положення про Координаційну раду та внесено зміни до складу виконавчого комітету БСР – до складу виконкому ввійшов голова Координаційної ради учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників та волонтерів при Бородянській селищній раді Сергій Ширков. Виступаючи перед присутніми, він стисло розповів про себе, зокрема, в 2014 році він добровольцем вступив до лав полку «Азов», був важко пораненим на фронті. Своїм основним завданням бачить захист прав та інтересів учасників бойових дій.

На сесії надалі внесено зміни до складу комісії виконкому з житлових питань, надано дозвіл на розробку Детального плану території земельної ділянки, затверджено проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення ОСГ на землі «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості», та технічну  документацію щодо інвентаризації земель для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на території Бородянської територіальної громади (за межами с. Вабля).

Начальник юридичного відділу Сергій Демченко подав на розгляд рішення щодо наміру прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бучанського району у комунальну власність Бородянської селищної територіальної громади комунальних підприємств – комунальної аптеки та Об’єднання шкільного харчування. Начальник фінансового управління Олена Григораш доповіла по змінах до бюджету-2021 в частині надходження коштів на інсулін, придбання 4 холодильників для ФАПів та інш.

На завершення сесії депутатами обговорено зміни до структури виконавчих органів Бородянської селищної ради в новій редакції, які представила керуюча справами (секретар) виконкому Юлія Самсонова.

Читати також