Засідання «круглого столу» з питань харчування дітей в освітніх закладах

by hostwx

19 січня селищний голова Олександр Сахарук був присутнім на засіданні «круглого столу» з питань харчування дітей в освітніх закладах. Участь в обговоренні цього важливого для спільноти питання взяли голова Бородянської райдержадміністрації Аліни Бурдак та її заступниця Людмила Зінченко, начальник відділу освіти Тетяна Кравчук, директор КП БРР «Об’єднання шкільного харчування» Алла Дрепіна, виконавчий директор ТД «Агрохолод-логістика та склад» Наталія Бабенко та технолог виробництва Наталія Ткаченко.

Цього дня присутні ознайомились із презентацією зазначеного підприємства, яке входить до складу великого агрохолдингу, що на власних полях у відкритому ґрунті вирощує фрукти, ягоди та овочі і здійснює їх заготівлю методом «шокової заморозки». Таким чином, в продукції збережено максимальну кількість корисних вітамінів та мінералів, що дуже важливо для харчування дітей у дитсадках та школах. 

Учасниками засідання обговорено можливе суттєве оновлення асортименту їдалень, урізноманітнення блюд, умови зберігання продукції. Підсумовуючи обговорення, Олександр Сахарук зазначив, що питання потрібно ретельно вивчити, аби обрати оптимальний варіант сучасного меню без значного збільшення фінансової складової.

Читати також