Засідання комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток

by hostwx

21 червня відбулось засідання комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток під головуванням Павла Остапченка за участі начальниці земельного відділу Бородянської селищної ради Анни Зеленко.

Цього дня розглянуто ряд питань щодо розробки проєктів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність з метою відновлення як житлового фонду, так і інфраструктури Бородянки, про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок, на яких розташоване нерухоме майно приватної форми власності. Комісією надано рекомендації про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі у приватну власність громадян присадибних земельних ділянок та інше. Також рекомендовано відмовити у наданні дозволів на розробку документації із землеустрою відповідно до п.п.5 п. 27 Перехідних положень Земельного кодексу України.

Читати також