Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

by hostwx

26 травня відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської  селищної ради під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. На порядку денному розглянуто наступні питання:

  1. Ознайомлення з протоколом №12 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій від 19.05.2021р.
  2. Розгляд інформації Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області про стан протипожежного водопостачання на території району Бородянської  ОТГ.
  3. Розгляд листа Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області про вжиття заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань.
  4. Розгляд листа Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області про вжиття заходів із недопущення загибелі людей на водних об’єктах.
  5. Розгляд листа Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області про вжиття заходів реагування до суб’єктів господарювання, у власності, користуванні яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.
  6. Внесення змін до персонального складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської селищної ради.
  7. Різне.

За результатами доповідей та обговорення комісією прийнято відповідні рішення, виконання яких доручено профільним відділам та комунальним підприємствам Бородянської селищної ради.

Читати також