Засідання комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, реалізації державної регуляторної політики, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків

by hostwx

Цього тижня відбулось засідання комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, реалізації державної регуляторної політики, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків під головуванням Дмитра Науменка. Як зазначила начальниця фінансового управління Олена Григораш, комісією внесено зміни до Програми благоустрою населених пунктів, зокрема, щодо облаштування в Бородянці Алеї Героїв, до Програми відновлення, реконструкції та забезпечення безперебійної роботи систем теплопостачання та каналізації в частині поточного ремонту оглядових колодязів, уточнено заходи по Програмі утримання дорожнього покриття, до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Бородянської тергромади.

Крім цього, на засіданні розглянуто 8 меморандумів про співпрацю та Звіт про виконання  заходів Програми соціально-економічного розвитку. Серед іншого, виділено кошти на підтримку комунального підприємства і на погашення заборгованості за спожиті енергоносії для КП «Бородянкатеплопостачання», на погашення заборгованості по заробітній платі за 2022 рік КЗ «Бородянська центральна аптека № 4», на придбання комп’ютерної техніки в рамках фінансування Програми «Поліцейський офіцер громади», на виготовлення технічної документації на земельні ділянки комунальної власності згідно Програми розвитку земельних відносин, на відновлення приміщення 31-ДПРЧ 8-ДПРЗ ГУ ДСНС України. Основну частину коштів на функціонування закладів освіти направлено на поточні ремонти в Бородянському академічному ліцеї та Бородянській гімназії, усунення недоліків згідно приписів ДСНС, а також на виплату одноразової матеріальної допомоги дітям-сиротам (випускникам). У частині відбудови тергромади – більше 1,3 млн. грн. на ремонтні роботи з відновлення приватних житлових будинків у Качалівському старостинському окрузі та 1,1 млн. грн. на придбання будівельних матеріалів для 4 житлових будинків у Новозаліському старостаті.

Читати також