Засідання комісії з питань розвитку, бюджету та фінансів, реалізації державної регуляторної політики, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків

by hostwx

Минулого тижня відбулось засідання комісії з питань розвитку, бюджету та фінансів, реалізації державної регуляторної політики, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків під головуванням Дмитра Науменка за участі в.о. селищного голови Георгія Єрка та начальниці фінансового управління Бородянської селищної ради Олени Григораш.

Серед розглянутих питань – надання фінансової допомоги та затвердження тарифів на платні послуги з медичного обслуговування КНП БСР «Бородянська ЦРЛ», проведення екологічного аудиту земельних ділянок Новозаліського старостату. Було виділено кошти на Програму забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення, на дороговартісне лікування жителям громади, на підключення комунікацій до модульного офісу Центру надання соціальних послуг. Також цього дня рекомендовано до затвердження сесією Програму підтримки та розвитку учнівської молоді Бородянської селищної тергромади на 2023 рік («Обдаровані діти») та Програму організації та участі в культурних національно-патріотичних і масових заходах відділу освіти БСР на 2023 рік. Комісією розглянуто питання щодо оприбуткування та передачу на баланс відділу культури, молоді та спорту графіті Бенксі та С-215, Меморандуми про співробітництво між Бородянською селищною радою та ТОВ «Український маршал», між БСР та ТОВ «Verona shelters oy», між БСР та БО «БФ «Допоможи Бородянці», тощо.

 

Читати також