Засідання комісії виконавчого комітету Бородянської селищної ради по визначенню кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

by hostwx

22 лютого відбулося засідання комісії виконавчого комітету Бородянської селищної ради по визначенню кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

На засіданні розглянуто звернення жительки села Дружня Ганни Іванченко, яка народила та виховує у шлюбі семеро дітей: двох старших доньок Діану і Карину та п`ятеро синів – Давида, Богдана, Любомира, Назара і Еміля. П`ятеро з них досягли восьмирічного віку. Крім цього, надійшло клопотання від Дружнянського старостинського округу про розгляд питання щодо присвоєння їй почесного звання України «Мати-героїня». Згідно звернення очільника старостату Анатолія Федоренка, Ганна Василівна створює та забезпечує сприятливі умови для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування духовних і моральних цінностей, фізичного та інтелектуального розвитку. Діти виховуються дружніми, приязними, працьовитими, ввічливими та відповідальними.

Члени комісії одностайно вирішили підтримати кандидатуру Ганни Іванченко та рекомендувати виконавчому комітету Бородянської селищної ради клопотати перед Київською обласною військовою державною адміністрацією про присвоєння їй почесного звання України «Мати-героїня».

 

Читати також