Засідання 36 сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

16 травня відбулось засідання 36 сесії Бородянської селищної ради восьмого скликання під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка. У вступному слові він наголосив, що завдяки підтримці КМУ і Київської облдержадміністрації чисельні міжнародні та вітчизняні фонди надають і надаватимуть допомогу Україні та Бородянщині у процесі відбудови тергромади. Першочергово буде відновлено вул. Центральну в Бородянці, а надалі – всі будинки та будівлі, знищені військами російської федерації.

Присутніми хвилиною мовчання вшановано загиблих земляків та усіх Героїв України, що віддали своє життя за її свободу та незалежність.

Протягом засідання депутатами розглянуто ряд важливих питань, що мають значний вплив на життєдіяльність Бородянської тергромади, зокрема, її критичної інфраструктури, та є соціально важливими.  Після тривалої перерви натепер відновлено онлайн-трансляцію сесій, тож мешканці громади та всі бажаючі можуть дивитися, як відбуваються засідання – пряме посилання напередодні публікується на офіційній сторінці Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади у соцмережі Фейсбук. Відео пленарного засідання 36 сесії можна подивитись за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=vVrjVGExrbk

     

Читати також