Засідання 34 сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

26 січня в.о. селищного голови Георгій Єрко відкрив засідання 34 сесії Бородянської селищної ради VIII скликання. Хвилиною мовчання депутати і всі присутні вшанували пам’ять Героїв, що віддали своє життя за незалежність України у війні з російськими окупантами.

Перед початком пленарного засідання виступив координатор робочої групи архітекторів, яка наразі, спільно з Департаментом архітектури КОВА, працює над Програмою відновлення Бородянщини. У співпраці з депутатами Бородянської селищної ради, відповідними фахівцями різних рівнів ними акумулюються проєкти зі забезпечення комплексного відновлення Бородянської тергромади. На меті – якомога швидше залучити іноземних та вітчизняних партнерів з планування та відбудови, як критичної інфраструктури, так і житла для громадян, забезпечивши їм комфортні та сучасні умови проживання.

Розпочинаючи сесію, Георгій Єрко зачитав та вніс декілька додаткових питань до порядку денного, проте депутатами його пропозицію було відхилено. Надалі за результатами голосування цього дня також не підтримано порядок денний (без змін та доповнень). Тож у сесійному засіданні оголошено перерву. Про дату другого пленарного засідання 34 сесії Бородянської селищної ради VIII скликання буде повідомлено додатково.

  

Читати також