Засідання 32 сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

22 грудня відбулось пленарне засідання 32 сесії Бородянської селищної ради VIII скликання під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка. Розпочинаючи засідання, присутні вшанували хвилиною мовчання героїчних воїнів, загиблих за Україну.

Першим питанням порядку денного був звіт поліцейських офіцерів громади Сергія Галанзовського та Олега Маєвського за 2022 рік, у якому ними висвітлено основні заходи, здійснені протягом попереднього періоду, в тому числі, під час окупації військами російської федерації Бородянської тергромади. Мова йшла про плідну співпрацю зі службою у справах дітей, результативній боротьбі з мародерами та наркоторгівлею, допомогу теробороні, складення адмінпротоколів. У обговоренні депутатами Володимиром Тонюком, Михайлом Музиченком, Ігорем Конопацьким, Павлом Остапченком, Валентиною Клевчук та Олександром Михайлюком порушено ряд гострих питань, а також висловлено подяку поліцейським за професійну допомогу. Зокрема, громадян у селах турбує нелегальне виготовлення та торгівля спиртними напоями, контроль за рухом великовагового транспорту та інш.

Блок земельних питань на розгляд представила начальниця  земельного відділу Анна Зеленко, в переважній більшості це було затвердження документацій із землеустрою та безоплатної передачі у власність громадянам присадибних земельних ділянок, на яких розташовано житлові будинки приватної форми власності; питання про розробку проєктів землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельних ділянок під багатоповерховими житловими будинками, що підлягають капремонту, та під адмінбудівлями, що перебувають на балансі Бородянської селищної ради. Ці матеріали попередньо розглянуто відповідною постійною комісією БСР. Начальник юридичного відділу Сергій Демченко поінформував з питань щодо призупинення та припинення договорів оренди, щодо Статуту КЗ БСР «Бородянська дитяча школа мистецтв», щодо звільнення від орендної плати за договорами оренди комунального майна на період воєнного стану. З останнього вирішено встановити, що на період воєнного стану і протягом трьох місяців після його припинення чи скасування, за договорами оренди комунального майна, чинними станом на 24.02.2022р. або укладеними після цієї дати за результатами аукціонів, що відбулись після 24.02.2022 р., звільняються від орендної плати у розмірі 50 % , орендарі комунального майна – фізичні особи-підприємці, які були призвані або прийняті на військову службу після оголошення воєнного стану та демобілізовані після того, як вони були призвані або прийняті на військову службу під час оголошення воєнного стану.

Начальниця відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла про внесення змін до структури відділу освіти, затвердження Програми організації харчування учнів, Програми забезпечення пільгового перевезення педагогічних працівників та дітей.

У другій половині засідання депутатами затверджено програми на 2023 рік, серед яких Комплексна програма розвитку фізичної культури та спорту, Програма культурно-мистецьких заходів, Програма збереження архівних фондів. Керівники первинної та вторинної ланки медицини Микола Бовсуновський і Ігор Чебишев представили на 2023 рік Програму надання первинної медико-санітарної допомоги населення та відновлення матеріально-технічної бази КНП БСР «Бородянський ЦПМСД», Програму діяльності і розвитку пункту невідкладної медичної допомоги КНП БСР «Бородянський ЦПМСД», Програму «Забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань населення Бородянської селищної територіальної громади на 2023 рік», а також внесення змін до Програми «Організація донорства крові і її компонентів» і до Програми фінансової підтримки КНП БСР «Бородянська центральна районна лікарня» на 2022-2023 роки. Начальниця відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Людмила Хоменко презентувала Програму функціонування модульного містечка для тимчасового проживання, Програму благоустрою населених пунктів Бородянської тергромади, Програму поводження з будівельними відходами від знесення будівель та споруд, зруйнованих внаслідок агресивних дій військ російської федерації в населених пунктах Бородянської ТГ.

На цьому засіданні депутатами тергромади було затверджено Бюджет Бородянської селищної територіальної громади, щодо якого виступила начальниця фінансового управління Олена Григораш. Крім цього, встановлено, що протягом січня-березня депутати звітуватимуть перед виборцями за пророблену роботу, відправлено на доопрацювання питання про нову структуру виконавчих органів БСР, прийнято на баланс матеріальні цінності від БФ, утворено Молодіжну раду та затверджено Положення про неї, розглянуто Меморандуми про співпрацю і партнерство з БФ «Світлани Легкої «Світлий», з Представництвом Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC),  БО «СОС Дитячі містечка».

На завершення сесійного засідання тривалим було обговорення обширного  звіту про пророблену роботу заступника селищного голови Костянтина Мороза, Так, депутатів Дмитра Науменка, Павла Остапченка, Тетяну Пільник та інших цікавило його бачення ефективної роботи виконавчого органу в наступному році.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті Бородянської селищної ради через 5 днів (згідно чинного законодавства).

    

Читати також