Запрошуємо на зустріч із представниками Міжнародної організації з Міграції (МОМ) щодо реалізації проєкту «Сприяння соціальному згуртуванню постраждалих громад»

by hostwx
Шановна громадо!
20 квітня відбудеться зустріч із представниками Міжнародної організації з Міграції (МОМ) щодо реалізації проєкту «Сприяння соціальному згуртуванню постраждалих громад», що впроваджується за фінансування Республіки Корея в Бородянській територіальній громаді.
Запрошуємо усіх активних та зацікавлених членів громади (місцевих мешканців, ВПО, молодь, людей з інвалідністю та інших), місцевих організацій, державних установ та бізнесу взяти участь у заході та вивчити можливості для подальшої співпраці в рамках проєкту.
Що буде на зустрічі:
1) Презентація проєкту;
2) Інформація про можливості для ініціативних груп, які зможуть взяти участь у конкурсі грантів для реалізації соціальних заходів у громаді.
Детальну інформацію, щодо грантів на соціальне згуртування для громад у районах переміщення та постраждалих від війни можна знайти за посиланням: https://ukraine.iom.int/uk/news/hranty-na-sotsialne-zhurtuvannya-dlya-hromad-u-rayonakh-peremishchennya-ta-postrazhdalykh-vid-viyny
Місце: смт Бородянка, провул. Жиліна, 1, модульне містечко.
Час: 11:00.

Читати також