З Днем Незалежності України!

by hostwx

Шановна громадо!

Сьогодні ми відзначаємо 32 річницю незалежності України. Ми – вільні, свободні і патріотичні громадяни нашої молодої і водночас прадавньої європейської держави. І, як наші пращури, ми боролись та боротимемося за демократію, справедливість та суверенітет і під час Революції гідності, і в АТО, і під час повномасштабного вторгнення російської федерації.

Сьогодні спільно з депутатами та духовенством ми відкриваємо в Бородянці Алею Героїв. Жорстока війна з російським агресором триває і за незалежність країна платить найвищу ціну – життям своїх синів і доньок. Світла пам’ять і наша вічна шана всім, хто віддав життя за звільнення від російських окупантів Київщини та Бородянщини, хто поліг у боях на Донеччині, Луганщині, Харківщині, Херсонщині.

Наша вдячність і повага Збройним Силам України, які незламно тримають оборону від ворога.

Ми вдячні, що боротьбу за незалежність України потужно підтримують наші міжнародні партнери: зброєю, фінансами, наданням прихистку біженцям, проєктами відбудови. Бородянська громада вдячна Республіці Польщі і Литовській Республіці, Швейцарії та Угорщині, США і Фінляндії за співпрацю та надійну дружню допомогу.

Не менш важливим та ефективним є волонтерський рух, майже кожен свідомий українець в тилу долучається до допомоги нашим Збройним Силам. Ми плетемо маскувальні сітки, ми шиємо речі для військових у Ірпінському госпіталі, ми майструємо окопні свічки, готуємо енергетичні батончики, збираємо донати на обладнання чи автомобілі або малюємо з дітьми в дитсадку чи школі щирі патріотичні малюнки-листи на фронт.

Бо ми всі – Бородянська громада. Ми всі – незалежна Україна.

Селищний голова                                      Олександр САХАРУК

 

Читати також