Виїзні робочі зустрічі

by hostwx

2 листопада в.о. селищного голови Георгій Єрко спільно зі своїм заступником Костянтином Морозом провели виїзні робочі зустрічі в Качалівському старостинському окрузі. Під час окупації навесні Бородянщини військами рф тут було зруйновано 206 приватних (з них 3 багатоквартирних) будинків громадян, які відчули на собі жорстокість та нелюдське ставлення рашистів. Повністю знищено 16 будівель, 28 частково, а решта потребує  ремонту або відновлення дверей, вікон, даху. Також у Качалах було пошкоджено бібліотеку, церкву, школу та приміщення старостату.

Староста Качалівського округу Валентина Пилипенко та депутат Олександр Савченко розповіли про проєкти та плани, про підтримку благодійних фондів та волонтерських організацій. Натепер за підтримки Бородянської селищної ради та фінансування УВКБ ООН в старостаті БФ «Рокада» відбудовано 9 приватних  будинків (перекрито дахи, замінено вікна, двері, у 4 з них відремонтовано стелі), ще 36 наразі в роботі, а 13 на черзі. З багатоповерхівок ремонт завершено в першій (перекрито дах, замінено пошкоджені вікна та двері), друга – в роботі, третя – на черзі. Приміщення школи відбудовано завдяки ГО «Не залишайся осторонь». Засновники цієї громадської організації Ірина Шило та Ілона Родзіна також забезпечили клас інформатики новими меблями та технікою, а всіх учнів школи декількома наборами шкільної форми. БО «БФ ТУТ І ЗАРАЗ» встановили дерев’яний котедж для родини пенсіонерів, житло яких знищено. Потрібно також подякувати члену виконкому Бородянської селищної ради, бородянському підприємцю Олегу Синиці за надання допомоги у вигляді матеріалу на дах для однієї з родин, яка відбудовує свою оселю.

Цього ж дня в Загальцівському старостаті Георгій Єрко з Костянтином Морозом спільно зі старостою Сергієм Недашківським та директором Загальцівського ліцею Катериною Глущенко оглянув спорудження укриття в дитсадку. Було обговорено необхідність втручання в хід виконання ремонтних робіт в приміщенні укриття. Під час його огляду виявлено суттєві недоліки в облаштуванні, про які керівництвом галузі освіти не було повідомлено. Ці факти поставили під загрозу зриву відкриття модульного дитсадка. Також потрібно здійснити благоустрій майданчиків на його території та ряд інших робіт.

 

Читати також