До відома депутатів! Запрошуємо на засідання двадцять першої сесії Бородянської селищної ради 27 квітня 2017 р. о 14:30

by hostwx

86px-Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine_(bw).svg

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Порядок денний

двадцять першої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 27 квітня 2017 року

смт Бородянка вул. Центральна, 230

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селища за І квартал 2017 року.

 2. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2017 рік» від 23 грудня 2016 року.

 3. Про внесення змін до Заходів «Програми по утриманню та ремонту дорожнього покриття вулиць смт Бородянка на 2017 рік».

 4. Про розгляд листа КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» від 07.04.2017 року №158 про погашення заборгованості за природний газ та відшкодування різниці в тарифах.

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 1. Про ліквідацію спеціалізованої комісії для управління комунальними підприємствами, організаціями, установами.

 2. Про дострокове припинення Контракту з директором Комунальної організації Бородянської селищної ради «Благоустрій – Бородянка».

 3. Про преміювання селищного голови Сахарука Олександра Васильовича за квітень 2017 року.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 1. Про внесення змін в рішення чотирнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання 314-14-VІІ від 27.09.2016 року «Про розгляд листа малого підприємства «БУДКОМПЛЕКТ» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років, площею 0,1172 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, по вул. Вокзальна, 2/3 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині цільового призначення земельної ділянки та уточнення її площі.

 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення ФОП Марченку Олександру Борисовичу земельної ділянки в оренду терміном на 15 (п’ятнадцять) років площею 0,1961 га для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вул. Привокзальна, 16-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

 3. Про внесення змін в рішення четвертої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №100-04-VІІ від 28.01.2016 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Комунальному підприємству Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» орієнтовною площею 0,2700 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт. Бородянка по вул. Центральна, 347 на території Бородянської селищної ради».

 4. Про затвердження звіту від 16.02.2017 року про експертно-грошову оцінку земельної ділянки, яка знаходиться за адресою: Київська область, Бородянський район, смт. Бородянка, вул. Центральна (Леніна), 359-б на території Бородянської селищної ради, орендарем якої є Зіновєва Любов Миколаївна, та її продаж.

 5. Про поновлення терміну дії договору оренди землі №174/11 від 17 жовтня 2011 року фізичній особі-підприємцю Ковалю Ігорю Костянтиновичу на земельну ділянку площею 0,0010 га по вулиці Центральна (Леніна), 369-в в смт. Бородянка.

 6. Про зменшення орендної ставки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з 5% на 3% – Приватному підприємству «Титанелектро» на земельну ділянку площею 0,1000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості в смт. Бородянка.

 7. Про перегляд процентного співвідношення орендної плати від нормативної грошової оцінки земель з 12% на 3% – Холоденку Костянтину Петровичу на земельну ділянку площею 0,0537 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Центральна, 369 в смт. Бородянка.

 8. Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «ІНФОКОМ» згоди на проектування та прокладання волоконно-оптичної лінії зв’язку (ВОЛЗ)»Бородянка-Іванків-Вишгород».

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фесюк Тетяні Іванівні загальною площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Поштова, 27 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Брежнєвій Катерині Андріївні загальною площею 0,0017 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Велика в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Івахненку Івану Павловичу загальною площею 0,0028 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул.. Велика, 69 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Некрутенку Олександру Анатолійовичу загальною площею 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Войтовичу Тарасу Богдановичу загальною площею 0,2074 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Джерельна, 1б в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у приватну спільну часткову власність гр. Кулібабі Анні Олександрівні, Кулібабі Андрію Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Набережна, 73 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 1. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1. Про надання гр. Галовій Наталії Юріївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Джерельна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

  2. Про надання гр. Шомі Оксані Володимирівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Травнева в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

  3. Про надання гр. Сідлецькій Галині Леонідівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Набережна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

  4. Про надання гр. Остапченку Володимиру Семеновичу дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0, 1500 га по вул. Хутірська, 18 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  5. Про надання гр. Олішкевичу Віталію Миколайовичу дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1164 га по вул. Тернопільська, 6 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  6. Про надання гр. гр. Войцеховській Юлії Валеріївні, Філь Людмилі Володимирівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою в спільну часткову власність щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею 0,1150 га га по вул. Поштова, 10 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  7. Про надання гр. Музиченку Анатолію Петровичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 3 гараж №14 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

  8. Про надання гр. Ярмошуку Володимиру Георгійовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95 гараж №1 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

  9. Про надання гр. Драпею Станіславу Станіславовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 9 гараж № 8-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

  10. Про розгляд заяви гр. Ващенка Віктора Анатолійовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.

  11. Про розгляд заяви гр. Маціївського Владислава Анатолійовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.

  12. Про розгляд заяви гр. Подорожньої Тетяни Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0027 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 365 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

  13. Про розгляд заяви гр. Галас Лариси Вікторівни щодо скасування рішення постійної комісії Бородянської селищної ради з регулювання земельних відносин від 24 січня 2017 року (Протокол №1) в частині розгляду листа заявниці стосовно відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 363-г в смт. Бородянка.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 1. Розгляд заяв громадян.

  1. Про надання гр. Синиці Володимиру Аркадійовичу в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва.

  2. Про надання гр. Синиці Катерині Порфирівні в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва.

  3. Про надання гр. Петуніній Людмилі Іванівні в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва.

  4. Про скасування рішення десятої сесії сьомого скликання від 26 травня 2016 року «Про надання гр. Патоці Юлії Валеріївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95 гараж №1 в смт. Бородянка».

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

19.Різне.

/01. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОЕКТГЕНПЛАН» щодо врахування зауважень та пропозицій архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації до Детального плану території розміщення складу нафтопродуктів та скрапленого вуглеводного газу в межах вул. Індустріальна та вул. Заводська в смт. Бородянка Бородянського району.

/02. Про добровільне об’єднання громад.

/03. Про хід виконання двомісячника благоустрою смт. Бородянка та проведення капітальних робіт на території смт. Бородянка.

/04.Про відзначення заходів у травні-червні 2017 року.

Інформує: Селищний голова Сахарук О.В.

Селищний голова О.В. Сахарук

Читати також