Відділ освіти Бородянської селищної ради: дайджест новин за травень

by hostwx
Новини освіти Бородянщини за травень за інформацією начальника відділу освіти Наталії Новікової
 Рішенням сесії Бородянської селищної ради затверджено Програму забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають під опікою (піклуванням), із числа випускників закладів загальної середньої освіти Бородянської селищної ради на 2023 рік. Для отримання грошової допомоги у розмірі шести прожиткових мінімумів діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з числа випускників 9 та 11 класів мають звернутися до директора закладу освіти.
 Розпочато будівництво бомбосховища будівлі Бородянського ліцею № 1 Бородянської селищної ради Київської області.
 Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні завершено ремонтні роботи в укриттях Мирчанської гімназії, Новогребельської гімназії, Новокорогодської гімназії, Новозаліського ліцею, Шибенської філії, Новозаліського ЗДО «Веселка». У Пилиповицькій гімназії роботи виконано на 95%.
 Міжнародною гуманітарною організацією Project HOPE Ukraine розпочато відбудову Бородянського ЗДО «Буратіно».
 Усунено порушення у сфері техногенної та пожежної безпеки у Бородянському академічному ліцеї та Новозаліському ліцеї.
 Отримано матеріальну допомогу для закладів освіти у вигляді електроінструментів для ремонту від благодійного фонду «Пульс добра».
 Центром надання соціальних послуг передано для закладів освіти мийні та дезінфекційні засоби.
 Розпочато підготовку до нового навчального року: виділено кошти для придбання канцелярських та господарчих товарів, обслуговування картриджів до принтерів, на матеріали для проведення косметичних ремонтних робіт у закладах освіти.
 Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за сприяння ЮНІСЕФ та Першої леді України закладам загальної середньої освіти передано 20 наборів «School-in-a-box», кожен з яких розрахований на 40 учнів 5-11 класів.
 

Читати також