14
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/img-f120be98c9429eba2c22dd70bf14aec4-v-277x300.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347257473_1210554366317425_4945074762202703308_n-1-300x169.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/350630278_1329657904596512_4160345263751927358_n-169x300.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347233633_274060898316344_8404058431673131312_n-696x1024.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347244013_657486206213178_4255557166898680612_n-169x300.jpg)
Новини освіти Бородянщини за травень за інформацією начальника відділу освіти Наталії Новікової
Рішенням сесії Бородянської селищної ради затверджено Програму забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають під опікою (піклуванням), із числа випускників закладів загальної середньої освіти Бородянської селищної ради на 2023 рік. Для отримання грошової допомоги у розмірі шести прожиткових мінімумів діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з числа випускників 9 та 11 класів мають звернутися до директора закладу освіти.
Розпочато будівництво бомбосховища будівлі Бородянського ліцею № 1 Бородянської селищної ради Київської області.
Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні завершено ремонтні роботи в укриттях Мирчанської гімназії, Новогребельської гімназії, Новокорогодської гімназії, Новозаліського ліцею, Шибенської філії, Новозаліського ЗДО «Веселка». У Пилиповицькій гімназії роботи виконано на 95%.
Міжнародною гуманітарною організацією Project HOPE Ukraine розпочато відбудову Бородянського ЗДО «Буратіно».
Усунено порушення у сфері техногенної та пожежної безпеки у Бородянському академічному ліцеї та Новозаліському ліцеї.
Отримано матеріальну допомогу для закладів освіти у вигляді електроінструментів для ремонту від благодійного фонду «Пульс добра».
Центром надання соціальних послуг передано для закладів освіти мийні та дезінфекційні засоби.
Розпочато підготовку до нового навчального року: виділено кошти для придбання канцелярських та господарчих товарів, обслуговування картриджів до принтерів, на матеріали для проведення косметичних ремонтних робіт у закладах освіти.
Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за сприяння ЮНІСЕФ та Першої леді України закладам загальної середньої освіти передано 20 наборів «School-in-a-box», кожен з яких розрахований на 40 учнів 5-11 класів.
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/img-f120be98c9429eba2c22dd70bf14aec4-v-277x300.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347257473_1210554366317425_4945074762202703308_n-1-300x169.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/350630278_1329657904596512_4160345263751927358_n-169x300.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347233633_274060898316344_8404058431673131312_n-696x1024.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347377610_1266889657555224_1736119357640087369_n-300x225.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347244013_657486206213178_4255557166898680612_n-169x300.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347249817_1434926023990007_2367317747860002606_n-300x169.jpg)