В Бородянці розпочали розробляти ПКД нового будівництва 4 багатоповерхових будинків!

by Redaktor
Img 3990

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України визначило переможця тендеру на проєктування нового будівництва 4 багатоповерхових будинків по вулиці Центральна: 359, 353, 371, 340. Переможцем стала компанія ТОВ «СІГМА-БУД».

Товариство з обмеженою відповідальністю «АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «СІГМА-БУД» – це сучасна проєктно-будівельна компанія, яка успішно працює на будівельному ринку України понад 7 років, в якій працюють висококваліфіковані фахівці своєї справи.

«Вже було проведено робочі зустрічі органів місцевого самоврядування з проєктувальниками, де було обговорено основні вимоги до проєктування житлових будинків та складено план дій для якнайшвидшого початку робіт. Служба визначила максимальний строк виходу проєкту з експертизи – до 1 травня. З 1 травня має початися тендер на генпідрядну організацію, потім заключення договору і початок будівництва. Відбудова цих будинків – надзвичайно важлива подія для Бородянки. Вона дасть можливість людям, які втратили житло через війну, знову мати дах над головою. Надалі будемо інформувати вас про перебіг подій»,- повідомила в.о. селищного голови Ірина Захарченко

Читати також