Урочистості з нагоди Дня Української Державності

by hostwx

28 липня в Бородянській тергромаді відбулись урочистості з нагоди Дня Української державності. Селищний голова Олександр Сахарук привітав бородянців із цим знаковим для української нації днем, коли спільно ми згадуємо складні століття державотворення від часів князя Володимира і Київської Русі до боротьби за наш суверенітет під час повномасштабної агресії російської федерації. Очільником громади спільно зі заступником селищного голови Костянтином Морозом покладено квіти по підніжжя нескореного Кобзаря.

Цього дня Олександром Сахаруком вручено відзнаку «За оборону Бородянки» за активну громадянську позицію під час окупації Бородянщини та рятування життів громадян лікарю-травматологу КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» В’ячеславу Парфенюку та медичній сестрі хірургічного відділення Центрального госпіталю СБУ Тетяні Тичині.

До привітань також долучились депутатка Київської обласної ради Галина Єрко, якою вручено відзнаку КОР учительці Світлані Поповій, та настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ отець Дмитро (Кошка). Музичні вітання прозвучали від лауреата чисельних Міжнародних конкурсів і фестивалів Павла Склярова, знаної в громаді яскравої співачки Діани Ковтун та нетлінно талановитого ансамблю «Надвечір’я» під керівництвом Олега Лича.

У рамках урочистостей символічно відкрито музейний простір «33 дні окупації та спротиву», директорка музею Тамара Шеховцова розповіла відвідувачам про артефакти окупації та її наслідків: експонати, речі та фото, надані бородянцями.

   

Читати також